Anasayfa / Havas / Evde bulduğumuz sirke büyü olabilir mi?

Evde bulduğumuz sirke büyü olabilir mi?

Biz birkaç gün önce evde kaybettiğimiz telefonu ararken buzdolabının arkasında annemin uzun süredir aradığı gözlük kutusunu bulduk içini açtığımda içinde ağzına kadar dolu bir vaziyette sirke vardı özellikle konulduğu belliydi hiçbir yere dökülmemişti evdeki hiç kimse yapmamış bunu bu herhangi bir büyü olabilir mi acaba evde sürekli birşeyler kaybolup duruyor bazı şeylerin yerini bildiğimiz halde kayboluyor birde benim kardeşim sürekli bayılıp duruyor bu olan şeylerin cinlerle bir ilgisi olabilir mi bazı insanlar cinlerin böyle şeyler yapabileceğini söylüyor.öylese ne yapmaız gerekir nasıl kurtulabiliriz  yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler… Sema

Değerli Kardeşimiz;

Evde bulunan sirke ile birlikte kardeşinizin de bayılıyor olması büyü ihtimalini oldukça kuvvetli kılıyor. Kardeşinizin bayılma nedeni tıbbi bir durum değil ise, Musallat olan cin’den olması yüksek ihtimal. Bulduğunuz sirkenin üzerine 41 felak ve 41 nas suresi okuyup denize yahut bir akarsuya atın. Bayılan kardeşin de resmini anne adı ve kendi adıyla birlikte bize gönderin üzerinde cin ve büyü var mı yok mu bakalım.

Selam ve Dua ile

Bir yorum

  1. Mehmet Can Açıkgöz

    Evde 4 yastığın da içinde şap a benzer buz parçası gbi bişeyi selpağa sarılı olarak bulduk. 4 yastıgın içindende çıktı. Sert saydam bişey küp şeklinde bu ne olabilir. Okunmuş birşey olabilir mi?

Bu konuyla ilgili Yorum Yapın

Mailiniz yayınlanmayacakBaşa Dön
ergene haber ogretmenler.org felsefe çorlu haber