Anasayfa / Havas / Cinlerin tipleri nasıldır?

Cinlerin tipleri nasıldır?

Cinlerin tipleri şekilleri nasıldır? Vasıflarını sormuyorum sadece tiplerini merak ediyorum…  Anonim

Değerli Kardeşimiz;

Başları manda başı gibi büyüktür,  Kaşları çekiktir kalındır ve çatıktır.  Burunları oldukça büyüktür. Ayakları ördek ayağı gibidir.  Mümin olanlarının başları sarıklıdır. Kafir olanları siyah yüzlüdür. Özellikle merak ettiğiniz bir şey var ise aşağıdan sorabilirsiniz. Aynı şekilde cevap verilir.

Selam ve Dua ile

Nurulenvar Fetva Kurulu

6 Yorumlar

  1. selam benim sorum şudur yönetmenlik mesleğinde açık kadınları çekmek günahmıdır

  2. çok büyük günah işledim.allah canımı alsa daha iyi zaten korkudan ölüyorum..ve günahı işlemeye devam edebilirim…..daha kötü olabilir…allah benide affeder mi..

  3. ÇOK BÜYÜK GÜNAH İŞLEDİM İŞLEMEYE DEVAM EDİYORUM ALLAH CANIMI ALSA İYİOLURDU..ACABA ALLAH BENİ AFFEDER Mİ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………

  4. ölmeyi canda istiyorummm…varya of of..

  5. Allah rızası için cevap

    Ben uyuyodum bir an uyandım yan tarafıma sağ koluma döneğim dedim dönerken başımı kaldırıp gözlerimi actım bide ne göreyim simsiiyah yüzlü sanki carşaf giymiş kısa boylu kapının etrafında sanki birini cıkmasını beklio beni gördü ve gitti odada ayetel kursi okundugu için kapıda duruyodu heralde bu neydi cok korktum hem yattım uyudum ..korkudan

  6. Selamuñ aleyküm hocam.benimde buna benzer sorum var.ilkde cinlerle ruyada gormeye başladim 16 yasladiydaydim.korkuyodum okuyodum araliksiz bir ay sürdu ruyada.sonra ablam beni bir hocaya göturdu okudular ve gecti.bunlar ara ara devam etti.ruyada gormelerim.suan 40 yasindayim.esimle sorunlarim var diye bir cok hocaya gittim sende var dediler.ama aciklamadilar.kalbi guzel bir ablam bende bir cin oldugunu dedi.baska bir hocada anahtarin var ama kullanamiyosun gibi dusun dedi.dua verdi gorecen dedi ama korktum biraktim.ruyamda elimde işik oldugun gormustim dua okuyarak sifa vermistim ama cok oldu yillar oncesi.kisacasi bende ne var hocam.ayanen birsey gormuyorim.hisstmiyirum.

Bu konuyla ilgili Yorum Yapın

Mailiniz yayınlanmayacakBaşa Dön
ergene haber ogretmenler.org felsefe çorlu haber