Anasayfa / Havas / Cin nazarı olur mu?

Cin nazarı olur mu?

 • Cin nazarı
Selamün aleyküm hocam. bundan 9 ay önce güzel bi birlikteliğim vardı. sosyal paylaşım sitesinde, ikimizin çekildiği fotoyu paylaştık ve birlikteliğimize nazar deydi 1 hafta içinde ayrıldık. ben birlikteliğimin bittiğine üzülmüyorum. üzerime öyle bi ağırlık geldiki, gece uyuyamıyordum, sabah öğlenlere kadar yatıyordum. ben artık üzerimde nazar var dedim ve var. kime okutsam kendini esnemekten, gözlerinden yaş gelmekten hasta oluyorlar. kendimde felak ve nas surelerini okuduğumda gözlerimden yaş geliyor. yüzümde çok fena bi ateş var. bi türlü bu ateşten kurtulamıyorum. zaman zaman canım sıkılıyor, sürekli ağlamak geliyor içimden. acaba üzerimdeki 3 harflilerin nazarımı.? 9 aydan beri bi nazarı atamadım hocam, yavaş yavaş uyku düzenim yoluna girmeye başladı anca yani. üzerimde 3 harflilerin nazar varsa ne yapmam gerek hocam, nasıl kurtulucam bu nazardan ve ya 3 harflilerden. allah rızası için yardımcı olurmusunuz.? Allaha emanet olun Hüseyin

Değerli Kardeşimiz;

Cinler nazar etmez ancak uğrama dediğimiz bir yerde görüp beğenme şeklinde musallat olabilirler. Sırasıyla aşağıdaki programı 7 gün boyunca yapıp suya üfleyip o suyu 7 gün için.

21 Besmele.
21 salaten nariye
3 fatiha
9 ayetel kürsi
9 inşirah
9 ihlas
9 felak (baştaki gul olmadan okunacak yani eüzü bi rabbil felak diye başlanarak)
9 nas (baştaki gul olmadan okunacak yani eüzü bi rabbin nas diye başlanarak)
21 Salavat

Selam ve Dua ile

Nuru’l Envâr Havas Kurulu

13 Yorumlar

 1. Neden felak ve nas sureleri basinda gul olmadan okunuyor?

 2. Gul demek türkçe de de ki anlaminda.

  Ayetten bir harf cikarsaniz anlamı bozulur sakin denemeyin

 3. Selamün Aleyküm hocam ben 8 ay önce çok kuvvetli bir uğramaya geldim.Gelecekten görüntüler gördüm birebir gerçekleşti, bazıları kandırmacaydı.Uyku ve yarı uykulu haldeyken gerçek gibi olan hissiyatı kuvvetli halisnasyonlar gördüm.Hatta yanıma bir kız geliyordu uyku zamanı sabaha yatakta bir kaç tel saçı kalıyordu.Kaldığım odada gündüz vakti bile camlar kapılar vuruluyordu.Allah’a hamd olsun korundum.Şimdi çok iyiyim tek bir şey aklıma takıldı fiziksel hasar verebilirler mi uykumda kolumda acı hissetmiştim uyandığımda o yerde morluk olmuştu.Çok fazla beni korkutmaya çalıştılar beni delirtmek istediklerini söylüyorlardı.Fizksel olarak kapı ve camlara vuruyorlardı hatta kapıdaki duran anahtarın tıkır tıkır oynama sesleri dahi geliyordu. Gerçekten bu olay az daha canımı alıyordu.Sorumu cevaplarsanız sevinirim Allah(c.c) hepimizi bütün şerlerden korusun.

 4. Hocam yüzyüze nasıl görüşebiliriz çok kötüyüm yemin ederim

 5. Hocam benim içimde sürekli bi vesvese var biri bana şimdi hasta olacaksın diyor dediği anda oluyorum kanım fokurduyor damarlarımda sanki karincalaniyor ateş var sanki vücudumun belirli yerlerinde hocam ben bu hastalığa 13 sene önce yakalandım 14 sene öncede bardakla çin çağırıyorduk 13 senedir psikoloji ilaç kullanıyorum sizce çile alakalımi Allah rızası için yardım edin dayanmiyorumm

 6. Selamın aleyküm hocam bundan 4 yıl öncesi bi olay başıma geldi bi kızın gözlerinin içine girdim bi Işık’ların içinden geçtim sanki sonra uzay boşluğu gibi bi yere girdim ama gözlerim açıktı hiç bişey göremiyordum Sonra görmeye başladım ama kendimi arar vaziyette çıktım kızın gözlerinden çok kötü bi durumdu nefes borumda bi yumruk vardı sanki nefes alamıyordum aldığım nefesi o günden beri hissedemediklerini hocam aradan 2 yıl geçti sonrasında daha kötü seyler yaşadım geceleri baktım yerde fare ışık yansımaları ve örümcekler gördüm hocam sonra bisey oldu ben çıktım sanırım o şeylerin içinden ama suan karnımda bi ışık var ten rengim değişik bu nedir hocam aklım yerimde değil konuşamıyorum bile bana Ne oldu hocam yardım edin

 7. Çin nazarı tam olarak nedir

 8. hocam selamünaleyküm yaşadığım psikolojik sıkıntılar sonucu psikiyatriye gittim. yıllarca ilaç kullandım değişen bi şey olmadı. sonra hocaya gittim iki farklı hoca üzerimde uğrama olduğunu söyledi. uğrama nedir nasıl kurtulabilirim? şimdiden teşeklürler

 9. uğrama ile çarpılma aynı mıdır?

 10. Gülsüm Hanım fincanla ruh çağırmalarda gelen cindir. Size cin musallat olmuş görünüyor. Bu fincan ile ruh çağırma işi çok tehlikelidir. Birçok insana cin bulaşma sebeplerinden biridir. iyi bir hoca bulmanız lazım.
  Defne yaprağı çayını azar azar ve arada sırada tüketin. Eğer birine bir bardak defne yaprağı çayına 7ayeteü kürsi, 1 Amener rasulü, 7 Lev Enzelna, 7 kafirun, 7 Felak ve 7 Nas okuyup için. Bakın bakalım bir rahatlama var mı. Varsa dediğim gibi cinlerdendir.
  Atrıca hacamat yaptırın. Bu rahatsızlığın kesin çözümünü iyi hocalar biliyor ama onların sayısı yok denecek kadar az. Hüddâmı yani müslüman yardımcıları olan bir hoca bulmanız lazım. Bu hoca tarafından safran mürekkebi ile yazılmış ayetlerle yapılan işlemler son derece faydalı oluyor.
  Ama dikkat etmeniz lazım. Gece tenha yerlerde gezmek gibi, banyoya işemek gibi bazı hatalarda bu rahatsızlık anında nüksediyor. Maalesef ben bu bahsettiğim gibi bir hoca var mı bilmiyorum.
  Rahmetli Salih MEMİŞOĞLU vardı . Bu işlerde uzman idi. Şimdiki hocaların çoğu şarlatan maalesef.

 11. hocam esimle 1 ay kavga ettik onun butun hareketleri bana benimkide ona batyordu yatakta benden kaciyordu elimde degil diyordu ve birgun sabaha karsi o varligi suratinda gordum onu sana brakmiycam dedi ve suan annesinde benden cok uzakta hatta kendine ayri ev tutmus bosanma acmis onda cin sahiplenmesi oldugunu dusunuyorum benden uzak ne yapacami bilmiyorum yardimci olurmusunuz

 12. Hocam merhaba bana bı kız halinde uğradı saçları kısa ve seyrekti gelip sarıldı bana sonra yatagimin köşesine oturmuştu ağzımı açıp bagiramiyodum niye bağırmak istiyosun gibi bir ifade kullandım sonra durdum izledim kipirdiyamiyordum yüzü beyazdı sonra oturduğu yerden kolu 1 m var heralde yatagin üç köşesinden yüzüme dokundugu an uyandım içimden dua okumuştum hocam neden bu şekilde geldiğini yazarsanız sevinirim bilgileriniz için şimdiden teşekkürler.

 13. Hocam merhaba. Ben geceleri uykumdan sıçrayarak uyanıyorum ve sanki biri bana dokunuyor ve ismimi söylüyor. Ben korkarak uyanıyorum saatte bir ve normalde çok enerjik biriyken enerjim yok oldu. Gitmediğim doktor kalmadı ama bütün değerlerimin iyi olduğunu söylediler. Bir akrabam da nazardan dolayı cin in musallat olduğunu söyledi. Ne yapmam gerekiyor?

Bu konuyla ilgili Yorum Yapın

Mailiniz yayınlanmayacakBaşa Dön
ergene haber ogretmenler.org felsefe çorlu haber