Anasayfa / Havas / Yaşadıklarımın cinlerle ilgisi olabilir mi?

Yaşadıklarımın cinlerle ilgisi olabilir mi?

Merhaba,

Size bir konuda danışmak isterim.Aşağıda maddeler olarak yazdığım olayları yaşadım,yaşamaktayım.Benim sorum bende cin var mıdır yoksa yalnızca onları hissedebiliyor muyum,ne yapmam gerekir? belki ilgisi yoktur ama ben yinede doğum bilgilerimi yazayım.Doğum tarihim 21-12-1977,yeri Silifke,saati 21:45.
Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Belirtilerim:

1-
Dua ve bu konularda okurken göğsümde titreme oluyor,korku geliyor.Bazende yoğun bir şeyler düşünürken titreme oluyor.dua okurken gözlerim kapanıyor,esniyorum,kalbim hızlı atıyor,nefesim daralıyor,sıcaklık basıyor,midemden sesler geliyor.

2-
Gece odada otururken pencereye tak diye bir şey vuruyor.
Sinek sesi duyuyorum ama sinek yok,bazende sinek çok yakınıma geliyor yüzüme veya önüme konuyor.
Kulağımda çınlama oluyor sık sık.Siyah görüntüler geçiyor kenarlardan,bazende çizgi şeklinde ışık görüyorum.
Arkamdan itiliyor gibi oluyor bazende sallanıyorum,yatınca yatak çok hafif sallanıyor.
Odada yalnızken ışık kararıp açılıyor,cızırdama gibi.

3-
Eşyalarım kayboluyor: sandalet,beyaz yazlık ayakkabı,kol saatim,dvd ve hatırlamadığım başka eşyalar.

4-
Çok sık ve çok yoğun ani öfkelenmeler ve çabuk sakinleşme sonrasında pişman olma.En yakınımdakilere de başka insanlarada.Eşimi çok çirkin görebiliyorum.

5-
Uykusuzluk,sıkıntı,dalgınlık (dalmış bakmak,ortamdan kopmak),
dengesizlik,unutkanlık,karasızlık,ümitsizlik,takıntı.

6-
Kesin olacak işlerin türlü aksiliklerle olamaması.

7-
Banyo yaparken gözleniyormuş hissi,arkamdan biri geliyormuş veya izliyormuş hissi.karanlıktan korkmak.

8-
Yalnız kalma isteği,kalabalıkta duramamak,sinirlenmek,çabuk yorulmak.

9-
Bazen cümle kuramıyorum,kelimeler takılıyor.

10-
Nedensiz gülmek,ağlamak ve bazen ikisini ard arda yaşamak.

11-
Kötü rüyalar görmek,uyurken dişlerini sıkmak,uykuda konuşmak, gülmek.
Çocukken gördüğüm kötü rüyayı hala hatırlıyorum;merdiven altındaki küçük adamları.

12-
14 yaşımdan itibaren gelecekten haber alıyorum ya görüntü görüyorum yada düşünce geliyor,çoğunlukla kötü haberler bazılarıda nedensiz olaylar.genç kızlığımda korkuyordum,dua edince geçmişti,4-5 sene kadar aralıklarla sürdü bu durugörü olayları.
2002 senesinde meditasyon yapınca yine başladı meditasyonu kesince geçti.meditasyonu 1 hafta kadar hergün sabah ve akşam 20’şer dakika yapmıştım bu dönemde kulağımda hep çınlama vardı hiçbir zaman geçmedi ne sabah nede gece,çok aşırı sinirliydim kimse anlam veremedi.
Son 2-3 haftadır bir konuda araştırma yapmıştım,konu buralara geldi,o zaman anladımki bende bir şeyler olabilir ve şimdi yine durugörü olaylarını yoğun yaşıyorum.

13-
6 Kasım akşam evde kimse yoktu,işlerimi yaparken mutfakta,aklımdan kötü şeyler söyledim onlar hakkında,aniden elektrikler kesildi,apartmanda vardı,apartmanın en altındaki yerden düğme inmiş,kapağı kilitliydi.

14-
6 Kasım akşam banyo yaptıktan sonra ayna sallandı ilk defa yaşadım,40 dakika kadar sonra tek başıma girdiğimde ve çıkarken yine sallandı.banyo yaparken eşim hep yanımdaydı çıkınca oldu.

15-
9 Kasım’da Kadıköy’de bankta oturuyordum,telefonumdaki duayı gördüm sigara içiyordum şimdi okumayayım dedim,akabinde kötü şeyler söyledim onlar hakkında ve hemen o an sol bileğime siyah sülük gibi bir madde düştü.

16-
10 Kasım gece yarısı 4-5 gibi başucu lambası 10-15 defa sönüp yandı ama kısa aralıklarla değil;sönünce 5-10 saniye kadar sonra tekrar yanıyordu,sabah olunca kesildi sonra son bir defa daha oldu ama çok yavaş söndü. Gizem Kömürcü

Değerli Kardeşimiz;

Yaşadıklarınızın büyük bir kısmı cin musallatı belirtileridir. Ancak kesin teşhis olmadan üzerinizde cin varda denilemez yokta denilemez. Anne adınızı kendi adınız ile birlikte ve bir adet resminizi bize mail olarak gönderin, kontrol edelim üzerinizde var mı yok mu.

Dipnot: Doğum tarihi, doğum yeri vb. bilgilere ihtiyaç yoktur.

Selam ve Dua ile

10 Yorumlar

  1. Merhaba geceleri surekli kabusmar goruyorum her gece geldiklerii hiseedoyorum uzerime agirlik cokuyor gelecekten seyler goruyorum14 15 yasimdan beri gecenlerdr benimle gece konustu cibsel anlamda bişeyler istedigini soyledi bende hemen dua okudum gitti uyandim sonra dün ruyama girdi üzerimdeydi hoş bir adam kiligindaydi ruyamda biliyordum on un cin oldugunu onunla öpüstüm sonra benimle yatmak istedigini soyledi korktum dua okudum gitti ve bana cok kizdi sonta bir kadin kiliginda gordum seni almaya grldim dedi seni nerde olsan.bulurum dedi ve en son ruyamin sonunda karanlikti cayirkarin arasinda bir suru insan vardi ama insan olmadiklarini biliyordum ve o cin de ordaydi yanina cagirdi beni gittim sonra geri donmeye calisyim yokus yukari diger cinler üstüme gelmeye calisirken bu cin benimle beraber onlardan kacmaya calusti sabah uyandiginda delirnek uzereydim getcek gibiydo ama alistim bunlar bana hep oluyor hocam bana musallat mi oldular

  2. s.a tam olacak dediğim şeyler olmuyo ani öfkelenmeler yatışma we pişmanlıklar oluyo daha önce tanıdıgım bi arkadaş musallat war dedi inanmadm war mıdır acaba?

  3. ara sıra korku oluyo son zamanlarda özellikle kabuslarla uyanıyorum boyun we bas ağrım oluyo

  4. hocanın sölediğine göre cin bana aşık olmuş ble bşi mümkün müdür?

  5. Emin değilim ama bende cinin musallat olduğu zamanki belirtiler var yardımcı olurmusunuz

  6. abi selamun aleyküm ben de bu yazdıgınız cin musallatı ile ilgili cogu belirti var abi nolur bana bi bakın

  7. Arkadaşlar öncelikle Bu haberi yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum… Çünkü buradaki yorumlardan hareket ederek İzmirli Serkan Hocamıza ulaşabildik…kız kardeşimin 20 yıllık musallat sorununa çözüm bulabildik… Pskolaoklara seans başı 300-400 tl veya hoca lakaplı bir çok kişiye gidip, muska, okunmuş su v.s hepsi boş çıktı… Burada dikkat etmeniz gereken en büyük nokta adı geçen hocaları başka yerlerdede araştırmanız… Youtube’ye “İzmirli Serkan Hoca” yada “Serkan Kiremit” yazın bzim gibi en az 20-30 hastasını bu illetten kurtarırken onların rızasıyla yayınladığı videoları var… İzleyin kendi gözlerinizle görün… Yüce Allah binlerce dert verdiği gibi dermanınıda vermiştir… Yeterki arayın ve bulun… Tekrar söylüyorum Rabbim ondan razı olsun… Telefon numarası burada 0506 837 69 26 Allah ilmini arttırsın inşAllah… Dediğim gibi Youtubede izleyip kendi kendiniz karar verin..

  8. Hocam hayırlı akşamlar bana da yardım eli uzatır Mısınız.

  9. Hocam ben yabancyym Türkmenistanlyym suwan turkiyede hocam bilmiyorum ezan sesi duydugumde vücudum diken diken olyo cobuk sinirleniyorum hep mutsuz olmaya bi sebep arıyorum nedensiz seylere bagra bagra gulyurum evde arkadaslarym iyken ben ağlıyorum insanlar bisey diyince bağırıyorum dinlemiyorum sinirleniyorum sonra gidip aglamaya baslyyorum hep geçmişi hatırlıyorum kendi kendime konuşuyorum aynaya bakıp yüzümü her türlü yapiyorum geçe uykuda tiskiniyorum kendi kendime ben evlatlık diye inandırıyorum sonra ağlıyorum hiçbir şeye hevesin yok çok yoruldum gozme ölmüş babam görüyorum diye salaniyorum ellerimi kisyurum ama babamy görmüyorum

  10. Size nasıl ulaşabilirim

Bu konuyla ilgili Yorum Yapın

Mailiniz yayınlanmayacakBaşa Dön
ergene haber ogretmenler.org felsefe çorlu haber