6 Yorumlar

  1. Selamunaleykum. 28 yasinda bekar bayanim. Okuyarak dua ederek yatmama ragmen cinsel icerikli ruyalar görüyorum ve bu durumdan cok rahatsizim.ne yapabilirim?

  2. Medyum savas. .sevgili kardesim zaman zaman cin satasmalari insanlara zarar verebilir. Bundan kurtulmak icin yatagina yattiginn zaman euzu besmele cek. Felak .nas.eyetelkursi dualarini oku ve en son su vevk.i uygula allahin izniyle bir sey kalmaz (1264 ya vesifyail yine bu kadar ya esaz ya il)

  3. Lut kavmini livatanın hükmünü bilmeyip iki erkek kardeş livata yaparsa affolunma şansları varmı intiharmı

  4. Yardım edin hocam

  5. Slm alykm gecen yazdan musallat vardi bana sesleniyordu çok şey yasadim bi hocaya gittim dua yazdi iki düşük yaptim simdi yine hamileyim bas agrisi kalp carpintim uyuşma yine başladı yine düşük olurmu önceki dusuklerde yasadiklarimi yasiyorm bi yardimci olur musunuz lutfen

  6. Ben sevgilisi olan birisiydim. Flört yani. O kişiyi çok çok uzmustum.Sozlerimle zulmettim. Hakaret, sövme vs. Gibi. Bazen beddua eden birisiydi. Ama neler dediğini hatırlamıyorum. Son zamanlarda “Iman la ölmek” ve “son nefes” üzerine şeyler okuyorum. Ben simdi kız arkadaşım yok. Namazımi kiliyorum. O işleri de Hatırlayınca istiğfar ediyorum. Bazı zikir ler de çekiyorum. Dini vecibelerimi yapmaya calisiyorum yani. Ama aklıma hep şu takılıyor. Ya o kişi bana “İmansiz öl” diye beddua ettiyse.Haberim yok bundan. Aradan yillar gecti cunku.Surekli kendimi yiyorum.Çünkü ben ona sövüp aglatmıştım en son..Helallestigimi de hatırlamıyorum. Galiba Helallesmedim. Şimdi ise o kişi nişanlı. Facebook Tan msj attım beni affedip hakkını Helal etmesi için. Ama msj ı görüp görmediğini, beni affedip Affetmedigini bilmiyorum. Bu şekilde beddua edip etmediğini de hatırlamıyorum. Sürekli kendim ve o kişinin günahları için istiğfar ediyorum. Ona dua ediyorum. Bu şekilde beddua etmek caiz midir ? Kabul olur mu? Ben geçmiş zamana göre dinimi yaşayan birisiyim. Ehli Sünnet itikadinda, Namazımi kılan, orucu tutan, elimden geldiğince emri maruf nehy-i munker yapmaya çalışan.. hep aklıma takılıyor. Flört zamanlarım için ve o kişiler içinde tövbe ediyorum. Ama ya imansız ölmek üzere beddua yediysem? Dedigim gibi hatırlamıyorum. Bu durum olunca çok korkuyorum ve ibadeti bırakmak geliyor nefsimden. Ne yapmalıyım? Böyle beddua lar caiz midir ? 
    Flört halindeki kişiler yani günah içindeki kişi mazlum sayılır mı?

Bu konuyla ilgili Yorum Yapın

Mailiniz yayınlanmayacakBaşa Dön
ergene haber ogretmenler.org felsefe çorlu haber çift mekanizmalı perde