Anasayfa / Fetvâ / İbadet / Oruç / Şirinevler Ataköy Bakırköy

Şirinevler Ataköy Bakırköy

Sen ve ben çok yakınız. Kendime, kendi anneme yaptığımdan daha yakın hissediyorum. Liseyi yeni bitirdim ve gerçek bir erkek arkadaşım olmadı. Bunun bir nedeni, her zaman meşgul olmaktır, ikincisi hiç birinin size ölçülememesiydi. Şimdi 18 yaşındayım, sana sahip olmayı planlıyorum.

Saat üçte televizyonda beraber her gece beraber, annem de arka koltukta ve sen ve ben birlikte oturup aşk koltuğuna oturuyorum. Bu akşam, evin içindeki gevrek soğuk havaya izin veren pencere açık. Salon pantolonlu ve uzun t-shirt ve külot sex hikayeleri giymişsin. Soğudum, böylece dolaba koşup bir battaniyeye gidip, ikimizin de üzerine serdim. Vücudun yaydığı ısıdan ısınmaya çalışırken yanına gidiyorum. Beni titretmemi ve beni ısınmak için ellerimi yukarı ve aşağı kaldırıyorum. Ellerin cildimde çok büyük ve güçlü hissediyorlar, ve ben de onların bana yakından dokunmalarını isterim. Elim kucağınıza düşüyor ki, bir ereksiyonunuz var ve bunu çok heyecanlı buluyorum. Elimi yavaşça elimden geçiriyorum ve derin bir nefes aldığınızı ve tuttuğunuzu hissedebiliyorum. Bakıyorum ve annemin neredeyse her zaman yaptığı uykuya daldığını görüyorum. Sana bakıyorum ve gözlerinde daha önce hiç görmediğim bir özlem görüyorum. Dudaklarımı yaladım ve parmaklarını pantolonunun çöp bandı altında kaydırıyorum, durmamı ya da elimi tutmamı söylemeni bekliyorum. Sen yapmadım, o yüzden yavaşça parmaklarımın içine sokup kasık kıllarını parmaklarımın gıdıkladığını hissediyorum.

Parmaklarım, teninize karşı sertleştikçe cildinizde yumuşaktır. Parmağımı başım boyunca koştum ve orada toplanmış olan cum öncesi hissi hissediyorum. Elimi kaldırırım ve o parmağı ağzıma koyup tuzluluğunuzu ve özünü tattım. Hala merak ediyorum ve daha çok keşfe çıkmak istiyorum, elimi o kadar çok ısındıran pantolonuna soktum.

Sonunda onları kalın horozunuzun etrafına sarmadan önce parmaklarım yukarı ve aşağı doğru yavaşça takip ediyorum. Ne kadar zorlu olduğunuzu hissediyorum ve elimi yukarı ve aşağı doğru koşuyorum, çünkü daha da büyür. Bacağımın üzerindeki el, külotuma ulaşıncaya kadar daha yükseğe gitmeye başlar. Nemin iç çamaşırlarımın nemli ve güzel olmasını sağladığınızı hissediyorsunuz.

Daha önce kendime dokundum, ama elimin orada olduğunu bildiğim kadar heyecanlı hissetmemiştim. Elini çekmeye başlıyorsun ve benimkini hala tutuyorsun, “Lütfen baba,” Fısıldayarak benim için herşeyi yapabileceğini bilerek fısıldarım. Elimi, külotumun ön kısmına doğru kaydırırken biraz rahatladım. Parmakların benimkinden çok daha kalın ve bana dokunduğunda çok farklı hissediyor. Parmaklarını benim çıplak kedi üzerinde hareket ettirirken uyluklarımı açarım. İkimiz de aynı anda hem farklı nedenlerden ötürü parmağımı dar açılıma yönlendirdiğimde nefes alıyoruz. Kendime bir erkek tarafından dokunulmaya başlamıştım, ve çünkü üvey kızına dokunmak üzeresin. İşaret parmağını içeri bastığımda göğsümün derinliklerinde tuttuğum havaya izin verdim. Bakire kedimin gerginliği gibi bir inlemeye izin verdin.

Anlık olarak durduğumda parmaklarımı yukarı ve aşağı doğru çalıştırmaya başladım. Parmaklarım buruşmuş cildi keşfetmek için topların üstüne doğru yürür. İki yavaşça sıkma ve çekiş arasında değişti. Bütün süre parmaklarım seni bir yandan keşfetti; Diğer elim, parmağımı kontrol ederken bende ve dışımda kayıyordu. Kalçalarımın daha fazla seks hikayeleri ihtiyacı olan elinize karşı baskı yapmaya başladı. Parmaklarımı arkamdan sıktı ve parmaklarımın içgüdüsel olarak eşleşmesi için seni inmeye başladım. Başını kanepeye tekrar baktığın zaman nefesimin hızla arttığını görüyorum. Parmağım benimkinden çok daha iyi hissediyor ve ben daha çok şey istiyorum. Bir hışırtı sesi bizi ikna eder ve annemin uyanmaya başladığını görmek için bakarım.

“Muhtemelen yatağa gitmelisiniz” diyor.

“Tamam anne,” diye cevapladığımda parmağımı yavaşça bastım ve ellerimi farketmemesi için özel bir özen gösteren külotumdan aldım. Elimi pantolonumdan elimden alırken elim serbest bırakır. “İyi geceler baba. Seni seviyorum” diyen, dilimi hızlı bir şekilde süren dudakların üzerinde bir öpücük verdiğimi söylüyorum, ki bu da sizi şaşırtıyor.

“İyi geceler prenses”, sen boğulmayı başardın.

Battaniyenin altından kaydım ve yanağına bir gagayı vererek anneme doğru yürüyorum. “İyi geceler anne” dediğimde odama atladım.

O gece seni hayal ediyorum ve bir gün daha da ilerlemenin hedefi ile uyanıyorum. Yataktan kalkıp kısa şortlarım ve sütyensiz tereyağı giyip Cumartesi günü olduğu gibi kahvaltı için mutfağa gittim. Gazeteyi okurken masada otururken görüşürüz. “Günaydın babacığım,” dediğim gibi, en tatlı sesimle yanağından öpüyorum, göğüslerimi kolunuza doğru itiyorum, meme uçurum.

Cevap vermeden önce boğazını temizle, “Günaydın prenses.”

Atladım ve buzdolabını açıp alt çekmeceye bakıp, bacaklarımın kıvrım yanaklarımın iyi bir miktarını açığa çıkarırken bacaklarımın etrafına biraz serpiyorum. Orada hiç bir şey görmüyorum, kapıyı kapatıp bir muz alıp yanında sandalyeye oturdum. Muzu yavaşça soyarım ve ağzımın ucunu ağzıma sokup içeri ve dışarı doğru hareket ettiririm. Gözlerimi yükseltirim ve gazetenin etrafına baktığını görüyorum. “Mmmm, bu çok güzel,” ilk ısırığımı alırken inerim.

“Prenses”, kağıdını okumaya giderken sert bir şekilde söylüyorsun. Bana tekrar bakmadığın gibi yemek yemeyi bitiriyorum.

“Bugün alışveriş merkezine gidiyorum. Sonra seni baba göreceğim.”

Eve geldiğimde öğleden sonra oldu ve vişneli dondurma almak için mutfağa gittim. Bir beyzbol maçı izlediğiniz yere yürüyorum. “Annem nerede?” Sandalyesinde olmadığını fark ettiğimi soruyorum.

“Başım ağrıyordu, o yüzden yatıyordu” diye cevap verdin. Yanındaki aşk koltuğuna oturuyorum ve oyunu izlemeye başladım. Popsicle’i dudaklarıma yavaşça onları sivri uçla takip ederek getirdim.

Ağzım açılır ve dudaklarımdan soğuk suyu yatarım. Oyunu izlemeyi denediğini görebiliyorum ama biliyorum, bana sinsi sinsi.

Dudaklarımın etrafına sarmadan ve ağzıma sokmadan önce dilimi popsistin altından yukarı doğru iterim.

Bir horozmuş gibi baştan çıkarıcı bir şekilde içeri ve dışarı hareket ettiriyorum. Oyunumu ağzımın popsiciye sevdirdiği gibi izlediğimi ve gizlice gösterinin tadını çıkardığını umuyorum.

Dudaklarım soğuk ve kırmızı buzlu şekerlerin rengi arasında çok kırmızı olmuş.

“Hey baba, dudaklarıma bak, şimdi kırmızılar,” dediğim gibi, sana öptüm bir surat koyuyor.

“Bu güzel prenses,” diye gergin bir sesle söylüyorsun. Kucağına bakıyorum ve horozunun zor olduğunu görüyorum.

Elimi sıkıp sıkıyorum. Elimi tut ve senden uzağa it, “Yapma, dün gece olan şey bir hataydı ve bir daha olamaz.”

Gözlerim, “Neden babamı istemiyorsun?” Dediğim gibi gözyaşlarım doldu.

‘Bu seni prenses istemiyorum değil. Kahretsin, tanrı seni çok istediğimi biliyor. Ama bu doğru değil. ”

Yavaşça” anlıyorum, “anlıyorum,” ayağa kalkıp odama yürüdüğümde, kapıyı arkamda kilitliyorum.

Plan için zaman BI, yatağımda uzanırken kendimi düşünüyorum, planlama Bir sonraki hamleyim: Kapıda yumuşak bir vuruş duyduğumda saatlerce ortaya çıktığım için uykuya daldım. “Prenses, iyi misin?” diye endişelenen bir sesle soruyorsun.

“Ben iyiyim baba . ” Dışarı çıkıp, kapıyı açıp kapattığını, duşun başladığını duyuyorum Bingo, kendime düşünüyorum.Tüm

giysilerimi çıkarır ve siyah ipek elbisemde atar … Sessizce yatak odama kapının kilidini açıp açarım. annen hala uyuduğu yatak odan,

Yavaşça düğmeyi çevirip kapıyı açarım. Sıcak suyun buharı odayı çoktan içeri attı ve içeride hızla kaydım. Güzel çıplak vücudunu benden önce görüyorum ve cübbeyi omuzlarımdan uzağa kaydırıyorum, kiremit zemine düşüyorum.

Yavaşça çıplak vücudumu arkana doğru bastırdığın arkana giriyorum. Kollarımın etrafına sarılıyorum, ellerim göğsünüzdeki kasların üzerinden geçiyor.

Yavaşça ellerimi sert karıncanın etrafına sarıncaya kadar çeneli karın ve karnına indiriyorum.

“Ah evet sevgilim baş ağrınız gitmişe çok sevindim,” öbür elim senin toplarını topladığın gibi inliyorsun.

Yavaşça aşağı yukarı inmeye başladım ve avuçlarını duş duvarına, gözlerin kapalı olacak şekilde kapatmaya başladım.

Yavaşça etrafta dolaşıp, dizlerinin üstüne çöküp, sert zonkulunun önünden geçiyorum.

Dilim yavaşça alttan yukarı doğru uzanıyor ve ben senin horozunun üstüne düştüğünü hissediyorum.

Ben senin horozun kalın kafasını öpüyorum, dilimi tatmak için dışarı atıyorum. Dudaklarım yavaş yavaş emmeye başladığımda başımın porno sex etrafına sarılır, dudaklarımı kıstırır. Sen kalçaları bastırmaya başlıyorsun ve ellerini başımın üstünde hissediyorum.

“Ağzını çok iyi hissettiriyor, durma,” dediğinde gözlerini açmaya başlıyorsun.

“Fotoğraflar http://bakirkoynet.com/fotograf/

” Fotoğraflar http://atakoykbb.com/fotograf/

” Fotoğraflar http://sirintepeevleri.com/fotograf/

Bütün vücudun hala bana baktığını gördüğünüz gibi, hala ağzımdaki horozunuzun başı.

Ellerin başımı bıraktığımı hissediyorum ve biliyorum ki kalkmamı söyleyeceksin.

Aynen “Dur” dediğin gibi. Ağzımı daha da yukarı doğru çekerim. Dudaklarım sıkıca kavrar ve sonra yavaşça tekrar sadece başını emmek için geriye kaydırılır. Yukarı bakıp gözlerimin bana baktığını görüyorum.

Parmaklarınızın saçlarımı tuttuğunuzda, “Tanrı yardımcınız olsun” diye fısıldayarak teslimiyette bir inilti bıraktığınızı duydum.

Ben daha derin alarak ve tekrar uca geri sert horoz aşağı geri kaydırın.

Yavaşça dilimin etrafına dudaklarımı sarmadan önce başım yalıyor ve ağzıma daha da fazla alınıyor.

Elleriniz beni aşağıya doğru itmeye başlar, çünkü kalçalarınız ağzınıza daha da derine girmeye başlar ve boğazımın arkasına çarptım. Boğazına devam edince ses seni daha da yakar. Senin horozunun şiştiğini hissediyorum ve sonra ilk akıntım boğazımın arkasına çarpmadan hemen önce nabız atıyorum. Sonunda harcayana kadar beni sıkıca tut ve sonra yavaşça ağzımı çek.

Omuzlarımı ayakta durup ayağa kaldırıyor ve sonra bana bakıp “prenses harikaydı, yine de bir daha asla olamaz. Beni anlıyor musun?”

“Evet baba. Mükemmel bir şekilde anlıyorum,” Duştan çıkıp bornozumu tekrar giyerek kapıyı çıkarırken banyoda seni yalnız bırakıyorum.

Gelecek birkaç gün geçip, aramızda hiçbir şey olmamış gibi davranırız, hep yaptığımız gibi devam eder.

Annem iş için şehir dışına çıkmak zorunda kaldı ve geç uçuş yaptı. Müşterileri ile bir akşam yemeği toplantısı yaptığım için onu havaalanına götürdüm. Sonunda eve gittiğimde gece yarısından sonra yatağımda uyudun. Kıyafetlerimi kaldırırım ve seninle yatağa tırmanırım. Sen yanındasın ve ben sana bakan kapakların altında kayarım. Parmaklarımı omuzlarının arasında geçirdim ve sonra göğsünü kıstırıp meme ucunu kıstırıyorum. Gözlerin uçar ve bir şey söyleyebilmeden önce ağzını mayınla kapatırım. Seni öpmek için dilimi zorluyor, okşayarak.

Kolların ağzını kontrol altına alırken kolların etrafıma sarılır. Diliniz, vücudumu kendinize yaklaştırırken ağzımı araştırıyor. Pozisyonları değiştirirsin ve çabucak senin altındayım. Dizlerinin, bacaklarımın arasına yerleştiğini hissediyorum, onların arasında, benim kedi girişinde dinlenme horoz. Dudaklarını benimkinden uzaklaştırıyorsun ve gözlerimi açıyorum. “Şimdi gitmelisin,” kontrolünü kaybettiğini bilerek inliyorsun.

“Hayır” diye fısıldar, “Benimle sevişmeni istiyorum.”

Yavaşça içine horoz sokarken ağzın benimki çöküyor. Vücudun, engeliniz bariyere ulaştığı zaman gelir. Beni daha yavaş ve daha ateşli bir şekilde öpüyorsun ve ben de seni rahatlatmaya başladığımda. Gözlerim su ve ağzımları ağzınızda boğulduğu için duyulmuyor. Sen hala benim amcıkın içinde olmana alışmasını sağla. “İyi misin?” dudaklarıma fısıldarsın.

“Oh evet,” bacaklarımı belimin etrafına sardığımda yanıyorum. Yavaşça içeri girip çıkmaya başlıyorsun. Vücudum seninle harekete geçmeye başlar, çünkü her itişinle karşılaşmak için yükselirim. Ellerin kıçımı tut ve daha derine gitmeye başla.

“Aman tanrım bebeğim, senin kedin çok sıkı, uzun sürmeyeceğim. Beni boşaltacaksın,” diye inliyorsun. Ellerim seni kıçına sokup seni daha derine çekiyor. Birkaç kez daha itin ve orgazm için yaklaştıkça horoz kalınlaştığını hissediyorum. Sen benim içime kalın sıcak cum ile benim kedi doldurarak çarparak ağla.

Yanımda çöküşün, dudaklarımı nazikçe öperim. “Seni seviyorum prensesim,” fısıldadın.

“Seni seviyorum baba”, cevap veriyorum. Birbirimizin kollarında uyuyacağımız için beni çekiyorsun.

Gelen Aramalar:tükürük yutmak orucu bozar mı,ağızda biriken tükürüğü yutmak orucu bozar mı,tukuruk yutmak orucu bozar mi diyanet

2 Yorumlar

  1. Oruçluyken ağızda biriken tükürük salgısının içinde bazen çok küçük yemek parçaları hissiyatı oluyoacaba yuttum mu diye ve 3 sn kalp krizi.

  2. orucu bozarmı tükürük

Bu konuyla ilgili Yorum Yapın

Mailiniz yayınlanmayacakBaşa Dön