Anasayfa / YAZI GÖNDER

YAZI GÖNDER

Genç KalemlerSiz de istediğiniz konudan kendi (makale, şiir, yazı, güncel konular) gönderin, Sitede‘da ister isminizle ister anonim olarak yayımlayalım!

Not: Makalenizin isminiz ile birlikte yayımlanmasını istiyorsanız isim ve soyisminizi formda yazmalısınız. (İsminizin görünmesini istemiyorsanız bunu makalenizde belirtiniz.)

Not: Makaleniz, incelenir var ise gerekli imla hatalarından arındırılır ve uygun bir imaj çalışmasıyla birlikte 24 saat içinde sitede yayımlanır.

[si-contact-form form=’1′]

9 Yorumlar

 1. yayinlana bilir

 2. Hocam musallat olup olmadığına dair yapılan tarama için ödenen 20 TL nereye gönderilir ve para yattıktan ne kadar süre sonra tekrar dönüş yapılır.

 3. 19 ve 33 mertebeli arabi dualar nerelerdir.
  Site yetkilisinden rica ediyorum.

 4. burhan altundal

  hocam ıyı aksaMLAR işlerim bozuldu aynaya bakınca kendımı tanımakta zorluk cekıyorum desem dogrudur müşterilerimde azaldı her gece korkarak yatıyorum kötu ruyalar falan görüyorum işime odaklanamıyorum yardım edın anne adı ayşe
  baba adı sıtkı
  dogum tarıhı 15.02.1989
  telefon numaram 05446267168

 5. Hocam benim bir kardeşim var, kendisi üniversite mezunu 40 yaşında ne evlenmiş, nede bir iş yapıyor, evlenmek istemiyor, herhangi bir işte de çalışmak istemiyor.Üniversite okurken 3. sınıfta böyle oldu.Allah rızası için yardım ederseniz, seviniriz. Selam ve dua ile.Allah’a emanet olun.

 6. Ben evlilikten korkan biriyim psikolojik mi başka sebepten mi bilmiyorum ne yapsam

 7. Ramazan icin okunan cuze 4 gun önceden okunsa olurmu

 8. Metin özdiyar

  Mail adresinizi yazar mısınız? Çünkü size bir mesele ile ilgili fotoğraf atmam gerekiyor. Teşekkür ederim. İyi günler.

 9. Ben 13 yaşında bir kızım. Ama yaptıklarım kendimden büyük. Annem bana güvenmiyor. Hemde hiç! Zaten eğer babam ve abim öğrenirse ben yaşayamam. Zaten şuan yaşama isteğim 0. İntihara meyilliyim. Eğer aklım yerinde olmayıp birşey yaparsam, yaparım. Geri dönüşü olmayan bir şey. Peki yaparsam ne olur? Kabirde, ileriki hayatta ne olur bana intihar edersem? Allah affeder mi? Cehenneme mi giderim? Lütfen acil cevap lazım. Lütfen.

Bu konuyla ilgili Yorum Yapın

Mailiniz yayınlanmayacakBaşa Dön